KuponperestV2
14 Ocak Pazartesi · 20:00

Kuponperest analizi

MCI%72Beraberlik%15WWA%12

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%72
Güven58/100Orta riskModel uyumu 51%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Manchester City iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,39

Beklenen gol (dep.)

0,85

Toplam beklenen gol

3,24

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%72
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Manchester City iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%15
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1876 — 1467).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Manchester City 1876.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,39, Wolverhampton Wanderers 0,85).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,39, Wolverhampton Wanderers 0,85).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Manchester City son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven58/100Orta risk
  • Manchester City son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Manchester City — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest