KuponperestV2
1 Eylül Cumartesi · 17:30
Manchester City
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Newcastle United

Kuponperest analizi

MCI%71Beraberlik%16NUN%13

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%71
Güven60/100Orta riskModel uyumu 66%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, Newcastle United 1632.
  • Manchester City iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,53

Beklenen gol (dep.)

0,80

Toplam beklenen gol

3,33

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%71
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, Newcastle United 1632.
  • Manchester City iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1876 — 1632).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Manchester City 1876.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,53, Newcastle United 0,80).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,53, Newcastle United 0,80).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Manchester City son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven53/100Yüksek risk
  • Manchester City son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Manchester City — Newcastle United · Kuponperest