KuponperestV2
11 Kasım Pazar · 16:30
Manchester City
3-1Maç sonucu · İY 1-0
Manchester United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 34 ms

Beklenen toplam gol

2,96

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%80
2.5 üst
%55
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
05.25.73.31.30.40.1
19.1116.12.40.70.2
28.59.85.62.20.60.1
35.26.03.41.30.40.1
42.42.71.60.60.20.0
50.91.00.60.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 88%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%79
Elo gücü%82
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, Manchester United 1713.
  • Manchester City iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1876 — 1713).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Manchester City 1876.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, Manchester United 1713.
  • Manchester City iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Manchester City 1876.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,84, Manchester United 1,15).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,84, Manchester United 1,15).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,84, Manchester United 1,15).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%34
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,84, Manchester United 1,15).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,84, Manchester United 1,15).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,84, Manchester United 1,15).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Manchester City son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,84, Manchester United 1,15).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Manchester City son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%66
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,84, Manchester United 1,15).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Manchester City son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven62/100Orta risk
  • Manchester City son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven62/100Yüksek risk
  • Manchester City kalesini maçların %43'inde, Manchester United %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven67/100Düşük risk
  • Manchester City için beklenen gol: 1,84.
  • İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven57/100Orta risk
  • Manchester City için beklenen gol: 1,84.
  • İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven71/100Yüksek risk
  • Manchester City için beklenen gol: 1,84.
  • İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven56/100Orta risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Manchester City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Manchester City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven76/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Manchester City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Manchester City — Manchester United · Kuponperest