KuponperestV2
2 Eylül Cumartesi · 15:00
Manchester City
5-1Maç sonucu · İY 2-1
Fulham

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,31

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%60
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%14
Karşılıklı gol
%41
1.5 üst
%67
2.5 üst
%40
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
09.86.82.50.60.10.0
116114.00.90.20.0
2139.13.20.80.10.0
36.94.91.70.40.10.0
42.82.00.70.20.00.0
50.90.60.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 94%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%86
Elo gücü%84
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1820, Fulham 1616.
  • Manchester City iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1820 — 1616).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1616, Manchester City 1820.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1820, Fulham 1616.
  • Manchester City iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1616, Manchester City 1820.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,62, Fulham 0,71).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,62, Fulham 0,71).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,62, Fulham 0,71).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,62, Fulham 0,71).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,62, Fulham 0,71).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,62, Fulham 0,71).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • Manchester City son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,62, Fulham 0,71).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • Manchester City son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 1,62, Fulham 0,71).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • Manchester City son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • Manchester City son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • Manchester City kalesini maçların %33'inde, Fulham %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %59'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,71 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven65/100Düşük risk
  • Manchester City için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Manchester City için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven72/100Yüksek risk
  • Manchester City için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven45/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,71.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Manchester City iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%18
Güven64/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,71.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Manchester City iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven75/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,71.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Manchester City iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,31 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,31 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Manchester City — Fulham · Kuponperest