KuponperestV2
10 Şubat Pazar · 16:00
Manchester City
6-0Maç sonucu · İY 4-0
Chelsea

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,55

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%69
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%88
2.5 üst
%69
3.5 üst
%46

Skor olasılık matrisi

012345
02.92.71.40.50.10.0
17.27.33.61.20.30.1
29.39.34.61.50.40.1
38.08.04.01.30.30.1
45.15.12.50.80.20.0
52.62.61.30.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 76%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%60
Elo gücü%66
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, Chelsea 1666.
  • Manchester City iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1876 — 1666).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Manchester City 1876.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, Chelsea 1666.
  • Manchester City iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Manchester City 1876.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,57, Chelsea 1,00).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,57, Chelsea 1,00).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,57, Chelsea 1,00).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,57, Chelsea 1,00).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,57, Chelsea 1,00).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,57, Chelsea 1,00).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Manchester City son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,57, Chelsea 1,00).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Manchester City son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,57, Chelsea 1,00).
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Manchester City son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Manchester City son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • Manchester City kalesini maçların %43'inde, Chelsea %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 1,00 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Manchester City için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%71
Güven64/100Orta risk
  • Manchester City için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Manchester City için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven56/100Orta risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Manchester City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Manchester City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven74/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Manchester City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,00 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,00 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Manchester City — Chelsea · Kuponperest