31 Ocak Çarşamba · 19:30
Kuponperest analizi
MCI%70Beraberlik%18BUR%12
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%70
Güven58/100Orta riskModel uyumu 59%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1845, Burnley 1456.
- Manchester City iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,46
Beklenen gol (dep.)
1,02
Toplam beklenen gol
3,47
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1845, Burnley 1456.
- Manchester City iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1845 — 1456).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Manchester City 1845.
- Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,46, Burnley 1,02).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 1,00 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,46, Burnley 1,02).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 1,00 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Manchester City son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Manchester City son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).