Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 12 msBeklenen toplam gol
3,92
En olası skor
3-1
%10
- Ev sahibi kazanır
- %71
- Beraberlik
- %17
- Deplasman kazanır
- %13
- Karşılıklı gol
- %67
- 1.5 üst
- %92
- 2.5 üst
- %77
- 3.5 üst
- %56
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 2.2 | 2.3 | 1.4 | 0.5 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 5.6 | 6.6 | 3.7 | 1.4 | 0.4 | 0.1 |
| 2 | 7.7 | 8.9 | 5.1 | 1.9 | 0.6 | 0.1 |
| 3 | 7.0 | 8.1 | 4.6 | 1.8 | 0.5 | 0.1 |
| 4 | 4.8 | 5.5 | 3.1 | 1.2 | 0.3 | 0.1 |
| 5 | 2.6 | 3.0 | 1.7 | 0.7 | 0.2 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst
Uyum 96%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, Bournemouth 1671.
- Manchester City iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
- Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1876 — 1671).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Manchester City 1876.
- Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, Bournemouth 1671.
- Manchester City iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
- Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Manchester City 1876.
- Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,72, Bournemouth 1,15).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,72, Bournemouth 1,15).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,72, Bournemouth 1,15).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,72, Bournemouth 1,15).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,72, Bournemouth 1,15).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,72, Bournemouth 1,15).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
- Manchester City son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,72, Bournemouth 1,15).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
- Manchester City son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,72, Bournemouth 1,15).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
- Manchester City son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Manchester City son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Manchester City kalesini maçların %43'inde, Bournemouth %10'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Manchester City için beklenen gol: 2,72.
- İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
- Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Manchester City için beklenen gol: 2,72.
- İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
- Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Manchester City için beklenen gol: 2,72.
- İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
- Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Bournemouth için beklenen gol: 1,15.
- Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Manchester City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Bournemouth için beklenen gol: 1,15.
- Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Manchester City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Bournemouth için beklenen gol: 1,15.
- Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Manchester City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,17 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,87.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,17 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,87.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.