21 Şubat Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
MÁL%17Beraberlik%27RBE%56
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%83
Güven76/100Düşük riskModel uyumu 92%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, Málaga 1532.
- Real Betis Balompié deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,15
Beklenen gol (dep.)
2,02
Toplam beklenen gol
3,17
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Málaga 1532, Real Betis Balompié 1729.
- Málaga iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
- Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1532 — 1729).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, Málaga 1532.
- Real Betis Balompié deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 1,15, Real Betis Balompié 2,02).
- Málaga son 30 maçta maç başına 0,72 gol attı, 2,08 gol yedi.
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 1,15, Real Betis Balompié 2,02).
- Málaga son 30 maçta maç başına 0,72 gol attı, 2,08 gol yedi.
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Málaga son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Málaga son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Real Betis Balompié son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).