KuponperestV2
6 Eylül Pazar · 18:30
Málaga
18:30Matchday 4
Levante UD

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

2,93

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%78
2.5 üst
%56
3.5 üst
%35

Skor olasılık matrisi

012345
05.67.75.62.71.00.3
17.8128.34.01.40.4
25.98.56.12.91.10.3
32.94.23.01.40.50.2
41.11.51.10.50.20.1
50.30.50.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 94%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%62
Elo gücü%64
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Málaga 1532, Levante UD 1590.
  • Málaga iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven51/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1532 — 1590).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1590, Málaga 1532.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Málaga 1532, Levante UD 1590.
  • Málaga iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1590, Málaga 1532.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%68
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 1,47, Levante UD 1,44).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,72 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 1,47, Levante UD 1,44).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,72 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 1,47, Levante UD 1,44).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,72 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%34
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 1,47, Levante UD 1,44).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,72 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 1,47, Levante UD 1,44).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,72 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 1,47, Levante UD 1,44).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,72 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Málaga son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 1,47, Levante UD 1,44).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,72 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Málaga son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%66
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 1,47, Levante UD 1,44).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,72 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Málaga son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven62/100Orta risk
  • Málaga son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Levante UD son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven62/100Yüksek risk
  • Málaga kalesini maçların %17'inde, Levante UD %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven63/100Orta risk
  • Málaga için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven43/100Yüksek risk
  • Málaga için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven74/100Yüksek risk
  • Málaga için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven67/100Orta risk
  • Levante UD için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Málaga iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven62/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Málaga iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven74/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Málaga iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Málaga — Levante UD · Kuponperest