KuponperestV2
19 Mayıs Cumartesi · 18:30
Málaga
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Getafe

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

1,58

En olası skor

0-0

%21

Ev sahibi kazanır
%39
Beraberlik
%37
Deplasman kazanır
%25
Karşılıklı gol
%30
1.5 üst
%48
2.5 üst
%21
3.5 üst
%8

Skor olasılık matrisi

012345
021134.20.90.10.0
119134.00.90.10.0
29.25.91.90.40.10.0
32.91.90.60.10.00.0
40.70.40.10.00.00.0
50.10.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 92%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%79
Geçmiş frekans%76
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Málaga 1556, Getafe 1597.
  • Málaga iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,53 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1556 — 1597).
  • Simülasyonların %37'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, Málaga 1556.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Málaga 1556, Getafe 1597.
  • Málaga iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,53 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, Málaga 1556.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%63
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %63'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%83
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,59 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 0,95, Getafe 0,64).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,47 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %21'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,59 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 0,95, Getafe 0,64).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,47 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %21'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,59 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 0,95, Getafe 0,64).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,47 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %21'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%10
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,59 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 0,95, Getafe 0,64).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,47 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %21'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%2
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,59 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 0,95, Getafe 0,64).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,47 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %21'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,59 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 0,95, Getafe 0,64).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,47 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Málaga son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%78
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,59 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 0,95, Getafe 0,64).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,47 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Málaga son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%90
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,59 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 0,95, Getafe 0,64).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,47 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Málaga son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Málaga son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %27'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,59 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %30'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%69
Güven60/100Orta risk
  • Málaga kalesini maçların %17'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %70'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,64 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven55/100Orta risk
  • Málaga için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven54/100Yüksek risk
  • Málaga için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven73/100Yüksek risk
  • Málaga için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • Málaga iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • Málaga iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven73/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • Málaga iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%58
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%16
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%8
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,59.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,59.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Málaga — Getafe · Kuponperest