6 Mayıs Pazar · 12:00
Kuponperest analizi
MÁL%34Beraberlik%36CAL%31
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%64
Güven64/100Orta riskModel uyumu 89%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 1,27, CD Alavés 0,92).
- Málaga son 30 maçta maç başına 0,47 gol attı, 1,82 gol yedi.
- CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Málaga son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,27
Beklenen gol (dep.)
0,92
Toplam beklenen gol
2,19
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven41/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Málaga 1556, CD Alavés 1620.
- Málaga iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,53 gol attı.
- Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1556 — 1620).
- Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Málaga 1556.
- CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 1,27, CD Alavés 0,92).
- Málaga son 30 maçta maç başına 0,47 gol attı, 1,82 gol yedi.
- CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 1,27, CD Alavés 0,92).
- Málaga son 30 maçta maç başına 0,47 gol attı, 1,82 gol yedi.
- CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Málaga son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Yüksek risk
- Málaga son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).