KuponperestV2
23 Eylül Cumartesi · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,12

En olası skor

1-0

%11

Ev sahibi kazanır
%63
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%81
2.5 üst
%60
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.44.32.30.80.20.0
19.09.54.91.70.40.1
29.69.95.11.80.50.1
36.87.03.61.20.30.1
43.63.71.90.70.20.0
51.51.60.80.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 94%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%83
Elo gücü%81
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven48/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1467).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Luton Town 1620.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Luton Town 1620.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,11, Wolverhampton Wanderers 1,03).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,11, Wolverhampton Wanderers 1,03).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,11, Wolverhampton Wanderers 1,03).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,11, Wolverhampton Wanderers 1,03).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,11, Wolverhampton Wanderers 1,03).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,11, Wolverhampton Wanderers 1,03).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,11, Wolverhampton Wanderers 1,03).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,11, Wolverhampton Wanderers 1,03).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven53/100Orta risk
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Luton Town kalesini maçların %7'inde, Wolverhampton Wanderers %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven69/100Düşük risk
  • Luton Town için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven41/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven56/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Luton Town — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest