7 Ekim Cumartesi · 12:30
Kuponperest analizi
LTO%34Beraberlik%29THO%37
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%66
Güven58/100Orta riskModel uyumu 74%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1582, Luton Town 1620.
- Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,35
Beklenen gol (dep.)
1,43
Toplam beklenen gol
2,79
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Tottenham Hotspur 1582.
- Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1582).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1582, Luton Town 1620.
- Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,35, Tottenham Hotspur 1,43).
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,35, Tottenham Hotspur 1,43).
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
- Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Orta risk
- Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
- Tottenham Hotspur son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).