KuponperestV2
25 Ocak Cumartesi · 15:30
Luton Town
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Millwall

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 13 ms

Beklenen toplam gol

3,86

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%41
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%73
1.5 üst
%89
2.5 üst
%73
3.5 üst
%53

Skor olasılık matrisi

012345
02.33.73.52.10.90.3
14.28.07.14.31.90.7
24.48.07.34.42.00.7
33.05.54.93.01.30.5
41.52.82.51.50.70.2
50.61.11.00.60.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%90
Monte Carlo%89
Geçmiş frekans%90
Ensemble sonucu%89

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1480, Millwall 1462.
  • Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1480 — 1462).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Millwall 1462, Luton Town 1480.
  • Millwall deplasmanda oynadığı 7 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1480, Millwall 1462.
  • Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Millwall 1462, Luton Town 1480.
  • Millwall deplasmanda oynadığı 7 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,85 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,04, Millwall 1,81).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,85 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,04, Millwall 1,81).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,85 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,04, Millwall 1,81).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,85 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,04, Millwall 1,81).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,85 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,04, Millwall 1,81).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,85 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,04, Millwall 1,81).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,85 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,04, Millwall 1,81).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,85 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 2,04, Millwall 1,81).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven61/100Orta risk
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Millwall son 14 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • Luton Town kalesini maçların %7'inde, Millwall %29'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %27'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven64/100Orta risk
  • Luton Town için beklenen gol: 2,04.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Millwall deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven38/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 2,04.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Millwall deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 2,04.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Millwall deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven63/100Orta risk
  • Millwall için beklenen gol: 1,81.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Millwall için beklenen gol: 1,81.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • Millwall için beklenen gol: 1,81.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%55
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%37
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,16 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,16 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Luton Town — Millwall · Kuponperest