KuponperestV2
15 Mart Cumartesi · 18:00
Luton Town
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Middlesbrough

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 60 ms

Beklenen toplam gol

4,45

En olası skor

1-4

%7

Ev sahibi kazanır
%15
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%69
Karşılıklı gol
%72
1.5 üst
%95
2.5 üst
%83
3.5 üst
%66

Skor olasılık matrisi

012345
01.23.35.35.44.12.5
11.55.07.57.75.93.6
21.23.55.45.54.22.6
30.51.72.62.62.01.2
40.20.60.90.90.70.4
50.10.20.30.30.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%58
Ensemble sonucu%59

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1480, Middlesbrough 1571.
  • Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1480 — 1571).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%63
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Middlesbrough 1571, Luton Town 1480.
  • Middlesbrough deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%37
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1480, Middlesbrough 1571.
  • Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven67/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Middlesbrough 1571, Luton Town 1480.
  • Middlesbrough deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven68/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,49 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,43, Middlesbrough 3,06).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

1.5 üst

Toplam gol

%93
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,49 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,43, Middlesbrough 3,06).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

2.5 üst

Toplam gol

%81
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,49 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,43, Middlesbrough 3,06).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

3.5 üst

Toplam gol

%63
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,49 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,43, Middlesbrough 3,06).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

4.5 üst

Toplam gol

%47
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,49 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,43, Middlesbrough 3,06).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

1.5 alt

Toplam gol

%7
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,49 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,43, Middlesbrough 3,06).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,49 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,43, Middlesbrough 3,06).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,49 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,43, Middlesbrough 3,06).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%75
Güven68/100Orta risk
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Middlesbrough son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • Luton Town kalesini maçların %7'inde, Middlesbrough %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %28'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven64/100Orta risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,43.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Middlesbrough deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven62/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,43.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Middlesbrough deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven78/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,43.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Middlesbrough deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%97
Güven76/100Düşük risk
  • Middlesbrough için beklenen gol: 3,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%79
Güven68/100Düşük risk
  • Middlesbrough için beklenen gol: 3,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%59
Güven67/100Orta risk
  • Middlesbrough için beklenen gol: 3,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%88
Güven67/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%63
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%38
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%91
Güven67/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,51 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,51 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Luton Town — Middlesbrough · Kuponperest