19 Mayıs Pazar · 16:00
Kuponperest analizi
LTO%37Beraberlik%27FUL%36
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%63
Güven64/100Orta riskModel uyumu 97%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Luton Town 1620.
- Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,45
Beklenen gol (dep.)
1,26
Toplam beklenen gol
2,72
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Fulham 1617.
- Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1617).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Luton Town 1620.
- Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,45, Fulham 1,26).
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,45, Fulham 1,26).
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
- Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).