KuponperestV2
30 Aralık Cumartesi · 12:30
Luton Town
2-3Maç sonucu · İY 0-2
Chelsea

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

3,91

En olası skor

1-2

%8

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%74
1.5 üst
%90
2.5 üst
%75
3.5 üst
%55

Skor olasılık matrisi

012345
02.44.44.42.91.40.6
14.08.28.05.32.61.0
23.77.47.34.82.40.9
32.24.44.42.91.40.6
41.02.02.01.30.60.3
50.40.70.70.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 90%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%75
Geçmiş frekans%71
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Chelsea 1675.
  • Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1675).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Luton Town 1620.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Chelsea 1675.
  • Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Luton Town 1620.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,79 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,81, Chelsea 1,97).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,79 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,81, Chelsea 1,97).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,79 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,81, Chelsea 1,97).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,79 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,81, Chelsea 1,97).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%33
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,79 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,81, Chelsea 1,97).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,79 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,81, Chelsea 1,97).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,79 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,81, Chelsea 1,97).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,79 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,81, Chelsea 1,97).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%73
Güven66/100Orta risk
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,79 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Luton Town kalesini maçların %7'inde, Chelsea %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %26'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven66/100Düşük risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,81.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven44/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,81.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,81.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven64/100Orta risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven54/100Orta risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,67 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,67 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,67 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,67 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,67 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,67 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,12 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,79.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,12 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,79.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Luton Town — Chelsea · Kuponperest