6 Nisan Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
LTO%28Beraberlik%25BOU%48
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%66
Güven59/100Orta riskModel uyumu 68%
Neden?
- Bournemouth için beklenen gol: 2,40.
- Deplasmanda maç başına 1,79 gol üretiyor.
- Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,84
Beklenen gol (dep.)
2,40
Toplam beklenen gol
4,24
En olası skor
1-2
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Bournemouth 1718.
- Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1718).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Luton Town 1620.
- Bournemouth deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
- Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,84, Bournemouth 2,40).
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,84, Bournemouth 2,40).
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven69/100Orta risk
- Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
- Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).