KuponperestV2
2 Mart Cumartesi · 17:30
Luton Town
2-3Maç sonucu · İY 0-2
Aston Villa

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,42

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%40
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%86
2.5 üst
%65
3.5 üst
%47

Skor olasılık matrisi

012345
03.55.75.02.91.20.4
15.59.88.34.82.10.7
24.78.17.04.01.70.6
32.64.53.92.21.00.3
41.11.91.60.90.40.1
50.40.60.50.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 76%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%66
Geçmiş frekans%76
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Aston Villa 1691.
  • Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1691).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Luton Town 1620.
  • Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Aston Villa 1691.
  • Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Luton Town 1620.
  • Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,67, Aston Villa 1,73).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,67, Aston Villa 1,73).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,67, Aston Villa 1,73).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,67, Aston Villa 1,73).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,67, Aston Villa 1,73).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,67, Aston Villa 1,73).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,67, Aston Villa 1,73).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,67, Aston Villa 1,73).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven61/100Orta risk
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • Luton Town kalesini maçların %7'inde, Aston Villa %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven66/100Düşük risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Aston Villa deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Aston Villa deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven71/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Aston Villa deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven69/100Düşük risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,73.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,73.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven71/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,73.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Luton Town — Aston Villa · Kuponperest