KuponperestV2
22 Ekim Pazar · 13:00
Lorient
2-1Maç sonucu · İY 2-1
Stade Rennais FC 1901

Kuponperest analizi

LOR%46Beraberlik%21SRE%32

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%68
Güven60/100Orta riskModel uyumu 78%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,16, Stade Rennais FC 1901 1,46).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

Beklenen gol (ev)

2,16

Beklenen gol (dep.)

1,46

Toplam beklenen gol

3,63

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1707).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Lorient 1624.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,16, Stade Rennais FC 1901 1,46).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,16, Stade Rennais FC 1901 1,46).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven54/100Orta risk
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Lorient — Stade Rennais FC 1901 · Kuponperest