KuponperestV2
11 Şubat Pazar · 15:00
Lorient
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Stade de Reims

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

1,99

En olası skor

1-0

%17

Ev sahibi kazanır
%49
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%22
Karşılıklı gol
%38
1.5 üst
%59
2.5 üst
%31
3.5 üst
%13

Skor olasılık matrisi

012345
015114.01.00.20.0
118134.61.10.20.0
2107.52.70.70.10.0
34.02.91.10.30.00.0
41.20.90.30.10.00.0
50.30.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 81%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%63
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Stade de Reims 1527.
  • Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1527).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Lorient 1624.
  • Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Stade de Reims 1527.
  • Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Lorient 1624.
  • Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%86
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,17, Stade de Reims 0,73).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%60
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,17, Stade de Reims 0,73).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,17, Stade de Reims 0,73).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%15
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,17, Stade de Reims 0,73).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,17, Stade de Reims 0,73).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,17, Stade de Reims 0,73).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,17, Stade de Reims 0,73).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%85
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,17, Stade de Reims 0,73).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%62
Güven60/100Orta risk
  • Lorient kalesini maçların %33'inde, Stade de Reims %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %62'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,73 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven65/100Orta risk
  • Lorient için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Stade de Reims deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven64/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Stade de Reims deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Stade de Reims deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%52
Güven57/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 0,73.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Lorient iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 0,73.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Lorient iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven73/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 0,73.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Lorient iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%9
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Lorient — Stade de Reims · Kuponperest