KuponperestV2
11 Şubat Pazar · 15:00
Lorient
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Stade de Reims

Kuponperest analizi

LOR%48Beraberlik%30SDE%22

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%68
Güven61/100Orta riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,17, Stade de Reims 0,73).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,17

Beklenen gol (dep.)

0,73

Toplam beklenen gol

1,90

En olası skor

1-0

%18

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Stade de Reims 1527.
  • Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1527).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Lorient 1624.
  • Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,17, Stade de Reims 0,73).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,17, Stade de Reims 0,73).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Lorient — Stade de Reims · Kuponperest