21 Mayıs Pazar · 17:05
Kuponperest analizi
LOR%32Beraberlik%26RLE%42
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%79
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 88%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,00, RC Lens 1,29).
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,00
Beklenen gol (dep.)
1,29
Toplam beklenen gol
2,29
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lorient 1624, RC Lens 1620.
- Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1620).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Lens 1620, Lorient 1624.
- RC Lens deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,00, RC Lens 1,29).
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,00, RC Lens 1,29).
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Yüksek risk
- Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- RC Lens son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).