KuponperestV2
26 Kasım Pazar · 15:00
Lorient
2-3Maç sonucu · İY 2-1
Metz

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 42 ms

Beklenen toplam gol

3,13

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%65
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%83
2.5 üst
%61
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.34.11.90.60.10.0
19.59.04.21.30.30.1
2109.94.71.50.30.1
37.67.23.41.10.30.0
44.24.01.90.60.10.0
51.81.70.80.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%85
Monte Carlo%84
Elo gücü%85
Ensemble sonucu%85

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Metz 1427.
  • Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1427).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven78/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Lorient 1624.
  • Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven80/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Metz 1427.
  • Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%36
Güven70/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Lorient 1624.
  • Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven77/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,20, Metz 0,95).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,20, Metz 0,95).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,20, Metz 0,95).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,20, Metz 0,95).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven78/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,20, Metz 0,95).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,20, Metz 0,95).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,20, Metz 0,95).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,20, Metz 0,95).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven66/100Orta risk
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven66/100Orta risk
  • Lorient kalesini maçların %33'inde, Metz %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,95 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven69/100Düşük risk
  • Lorient için beklenen gol: 2,20.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven48/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 2,20.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven70/100Orta risk
  • Lorient için beklenen gol: 2,20.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven67/100Orta risk
  • Metz için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Lorient iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven71/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Lorient iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven80/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Lorient iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven68/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Lorient — Metz · Kuponperest