KuponperestV2
27 Ağustos Pazar · 17:05
Lorient
4-1Maç sonucu · İY 2-0
Lille OSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,03

En olası skor

0-1

%16

Ev sahibi kazanır
%30
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%42
Karşılıklı gol
%39
1.5 üst
%58
2.5 üst
%33
3.5 üst
%15

Skor olasılık matrisi

012345
013158.53.20.90.2
112137.62.90.80.2
25.36.03.41.30.40.1
31.61.81.00.40.10.0
40.40.40.20.10.00.0
50.10.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 97%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%67
Geçmiş frekans%66
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Lille OSC 1755.
  • Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1755).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Lorient 1624.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Lille OSC 1755.
  • Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Lorient 1624.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 0,90, Lille OSC 1,14).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%61
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 0,90, Lille OSC 1,14).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%33
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 0,90, Lille OSC 1,14).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 0,90, Lille OSC 1,14).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%6
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 0,90, Lille OSC 1,14).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 0,90, Lille OSC 1,14).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%67
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 0,90, Lille OSC 1,14).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%84
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 0,90, Lille OSC 1,14).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%60
Güven61/100Orta risk
  • Lorient kalesini maçların %33'inde, Lille OSC %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven55/100Orta risk
  • Lorient için beklenen gol: 0,90.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 0,90.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven74/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 0,90.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven54/100Orta risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Lorient iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven66/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Lorient iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Lorient iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%59
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Lorient — Lille OSC · Kuponperest