KuponperestV2
2 Ekim Pazar · 13:00
Lorient
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Lille OSC

Kuponperest analizi

LOR%28Beraberlik%27LOS%46

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%72
Güven66/100Orta riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1747, Lorient 1626.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,00

Beklenen gol (dep.)

1,34

Toplam beklenen gol

2,34

En olası skor

0-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1626, Lille OSC 1747.
  • Lorient iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1626 — 1747).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1747, Lorient 1626.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,00, Lille OSC 1,34).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,00, Lille OSC 1,34).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven61/100Orta risk
  • Lorient son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Lorient — Lille OSC · Kuponperest