KuponperestV2
12 Mart Pazar · 15:00
Lorient
2-0Maç sonucu · İY 1-0
ESTAC Troyes

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,59

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%67
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%86
2.5 üst
%67
3.5 üst
%47

Skor olasılık matrisi

012345
02.83.21.80.70.20.0
16.97.84.41.70.50.1
28.49.55.42.00.60.1
36.87.74.41.60.50.1
44.14.72.61.00.30.1
52.02.31.30.50.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 66%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%84
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1626, ESTAC Troyes 1620.
  • Lorient iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven50/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1626 — 1620).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ESTAC Troyes 1620, Lorient 1626.
  • ESTAC Troyes deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven66/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1626, ESTAC Troyes 1620.
  • Lorient iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%41
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ESTAC Troyes 1620, Lorient 1626.
  • ESTAC Troyes deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,43, ESTAC Troyes 1,13).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,43, ESTAC Troyes 1,13).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,43, ESTAC Troyes 1,13).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,43, ESTAC Troyes 1,13).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,43, ESTAC Troyes 1,13).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,43, ESTAC Troyes 1,13).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,43, ESTAC Troyes 1,13).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 2,43, ESTAC Troyes 1,13).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven66/100Orta risk
  • Lorient son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • ESTAC Troyes son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven66/100Yüksek risk
  • Lorient kalesini maçların %23'inde, ESTAC Troyes %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven66/100Düşük risk
  • Lorient için beklenen gol: 2,43.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • ESTAC Troyes deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%63
Güven47/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 2,43.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • ESTAC Troyes deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%43
Güven63/100Orta risk
  • Lorient için beklenen gol: 2,43.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • ESTAC Troyes deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven68/100Orta risk
  • ESTAC Troyes için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Lorient iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • ESTAC Troyes için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Lorient iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • ESTAC Troyes için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Lorient iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,00 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,00 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Lorient — ESTAC Troyes · Kuponperest