12 Mayıs Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
LIV%59Beraberlik%22WWA%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 88%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Liverpool 1715, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Liverpool iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,04
Beklenen gol (dep.)
1,01
Toplam beklenen gol
3,05
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Liverpool 1715, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Liverpool iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1715 — 1467).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Liverpool 1715.
- Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 2,04, Wolverhampton Wanderers 1,01).
- Liverpool son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 2,04, Wolverhampton Wanderers 1,01).
- Liverpool son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Liverpool son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Liverpool son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).