KuponperestV2
10 Mart Pazar · 12:00
Liverpool
4-2Maç sonucu · İY 2-1
Burnley

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,02

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%49
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%82
2.5 üst
%54
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.15.93.71.50.50.1
18.6116.72.70.80.2
27.89.65.92.40.80.2
34.65.73.51.40.40.1
42.12.51.60.60.20.0
50.70.90.60.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 67%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%76
Elo gücü%87
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Liverpool 1715, Burnley 1456.
  • Liverpool iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1715 — 1456).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Liverpool 1715.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven67/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Liverpool 1715, Burnley 1456.
  • Liverpool iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Liverpool 1715.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,78, Burnley 1,23).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,78, Burnley 1,23).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,78, Burnley 1,23).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,78, Burnley 1,23).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,78, Burnley 1,23).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,78, Burnley 1,23).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Liverpool son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,78, Burnley 1,23).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Liverpool son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,78, Burnley 1,23).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Liverpool son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven60/100Orta risk
  • Liverpool son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Liverpool kalesini maçların %27'inde, Burnley %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven74/100Düşük risk
  • Liverpool için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven64/100Orta risk
  • Liverpool için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven73/100Yüksek risk
  • Liverpool için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven66/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Liverpool iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven66/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Liverpool iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven76/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Liverpool iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Liverpool — Burnley · Kuponperest