KuponperestV2
12 Kasım Pazar · 14:00
Liverpool
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Brentford

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,60

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%41
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%72
2.5 üst
%48
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
07.78.85.32.10.60.1
110137.42.90.90.2
27.48.75.22.10.60.1
33.44.12.41.00.30.1
41.21.40.80.30.10.0
50.30.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 94%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%72
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Liverpool 1734, Brentford 1690.
  • Liverpool iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1734 — 1690).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Liverpool 1734.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Liverpool 1734, Brentford 1690.
  • Liverpool iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Liverpool 1734.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,40, Brentford 1,19).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,40, Brentford 1,19).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,40, Brentford 1,19).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,40, Brentford 1,19).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,40, Brentford 1,19).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,40, Brentford 1,19).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Liverpool son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,40, Brentford 1,19).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Liverpool son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,40, Brentford 1,19).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Liverpool son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Liverpool son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Liverpool kalesini maçların %27'inde, Brentford %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven64/100Orta risk
  • Liverpool için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Brentford deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • Liverpool için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Brentford deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Liverpool için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Brentford deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven57/100Orta risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,19.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Liverpool iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,19.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Liverpool iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,19.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Liverpool iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,45 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,45 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Liverpool — Brentford · Kuponperest