KuponperestV2
3 Eylül Pazar · 14:00
Liverpool
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Aston Villa

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

2,42

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%41
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%31
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%69
2.5 üst
%44
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
09.59.55.01.70.40.1
112136.72.30.60.1
28.48.64.51.50.40.1
33.73.82.00.70.20.0
41.21.30.70.20.10.0
50.30.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 78%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%69
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Liverpool 1734, Aston Villa 1691.
  • Liverpool iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1734 — 1691).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Liverpool 1734.
  • Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Liverpool 1734, Aston Villa 1691.
  • Liverpool iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Liverpool 1734.
  • Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,34, Aston Villa 1,03).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,34, Aston Villa 1,03).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,34, Aston Villa 1,03).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,34, Aston Villa 1,03).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,34, Aston Villa 1,03).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,34, Aston Villa 1,03).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Liverpool son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,34, Aston Villa 1,03).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Liverpool son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Liverpool 1,34, Aston Villa 1,03).
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Liverpool son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • Liverpool son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • Liverpool kalesini maçların %27'inde, Aston Villa %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven61/100Orta risk
  • Liverpool için beklenen gol: 1,34.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Aston Villa deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • Liverpool için beklenen gol: 1,34.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Aston Villa deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Liverpool için beklenen gol: 1,34.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Aston Villa deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven58/100Orta risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Liverpool iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Liverpool iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Liverpool iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,33 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,33 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Liverpool — Aston Villa · Kuponperest