Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 8 msBeklenen toplam gol
2,65
En olası skor
0-1
%11
- Ev sahibi kazanır
- %41
- Beraberlik
- %23
- Deplasman kazanır
- %36
- Karşılıklı gol
- %52
- 1.5 üst
- %72
- 2.5 üst
- %49
- 3.5 üst
- %28
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 6.9 | 8.5 | 5.2 | 2.1 | 0.6 | 0.2 |
| 1 | 10 | 12 | 7.5 | 3.1 | 0.9 | 0.2 |
| 2 | 7.2 | 8.9 | 5.4 | 2.2 | 0.7 | 0.2 |
| 3 | 3.5 | 4.3 | 2.6 | 1.1 | 0.3 | 0.1 |
| 4 | 1.3 | 1.5 | 0.9 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.4 | 0.4 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — 3.5 alt
Uyum 97%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Toulouse 1633.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1755 — 1633).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Lille OSC 1755.
- Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Toulouse 1633.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Lille OSC 1755.
- Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,44, Toulouse 1,22).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,44, Toulouse 1,22).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,44, Toulouse 1,22).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,44, Toulouse 1,22).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,44, Toulouse 1,22).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,44, Toulouse 1,22).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,44, Toulouse 1,22).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,44, Toulouse 1,22).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Lille OSC kalesini maçların %43'inde, Toulouse %20'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Lille OSC için beklenen gol: 1,44.
- İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
- Toulouse deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Lille OSC için beklenen gol: 1,44.
- İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
- Toulouse deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Lille OSC için beklenen gol: 1,44.
- İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
- Toulouse deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Toulouse için beklenen gol: 1,22.
- Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
- Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Toulouse için beklenen gol: 1,22.
- Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
- Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Toulouse için beklenen gol: 1,22.
- Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
- Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,67; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,67; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,67; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,67; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,67; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,67; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,67.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,67.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.