KuponperestV2
9 Kasım Cuma · 20:45

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,92

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%49
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%78
2.5 üst
%54
3.5 üst
%35

Skor olasılık matrisi

012345
05.26.44.01.60.50.1
18.9116.92.80.90.2
27.79.55.92.40.80.2
34.45.43.41.40.40.1
41.92.31.40.60.20.0
50.60.80.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 79%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%74
Elo gücü%81
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, RC Strasbourg 1620.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1750 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Lille OSC 1750.
  • RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, RC Strasbourg 1620.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Lille OSC 1750.
  • RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,72, RC Strasbourg 1,24).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,72, RC Strasbourg 1,24).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,72, RC Strasbourg 1,24).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,72, RC Strasbourg 1,24).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,72, RC Strasbourg 1,24).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,72, RC Strasbourg 1,24).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,72, RC Strasbourg 1,24).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,72, RC Strasbourg 1,24).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Lille OSC kalesini maçların %43'inde, RC Strasbourg %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven72/100Düşük risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,72.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,72.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven70/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,72.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven57/100Orta risk
  • RC Strasbourg için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Lille OSC — RC Strasbourg · Kuponperest