9 Kasım Cuma · 20:45
Kuponperest analizi
LOS%52Beraberlik%22RST%26
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%74
Güven64/100Orta riskModel uyumu 79%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, RC Strasbourg 1620.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,72
Beklenen gol (dep.)
1,24
Toplam beklenen gol
2,96
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, RC Strasbourg 1620.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1750 — 1620).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Lille OSC 1750.
- RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,72, RC Strasbourg 1,24).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,72, RC Strasbourg 1,24).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- RC Strasbourg son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).