KuponperestV2
28 Nisan Pazar · 15:00
Lille OSC
5-0Maç sonucu · İY 0-0
Nîmes Olympique

Kuponperest analizi

LOS%57Beraberlik%23NOL%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Nîmes Olympique 1620.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,74

Beklenen gol (dep.)

0,95

Toplam beklenen gol

2,69

En olası skor

1-0

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Nîmes Olympique 1620.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1750 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Lille OSC 1750.
  • Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,74, Nîmes Olympique 0,95).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,74, Nîmes Olympique 0,95).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Lille OSC — Nîmes Olympique · Kuponperest