17 Şubat Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
LOS%72Beraberlik%18MHS%10
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%90
Güven81/100Düşük riskModel uyumu 90%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Montpellier HSC 1379.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,80
Beklenen gol (dep.)
0,52
Toplam beklenen gol
2,32
En olası skor
1-0
%18
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Montpellier HSC 1379.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1750 — 1379).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven80/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Lille OSC 1750.
- Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven70/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,80, Montpellier HSC 0,52).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven70/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,80, Montpellier HSC 0,52).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven74/100Orta risk
- Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).