KuponperestV2
14 Ocak Pazar · 13:00
Lille OSC
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Lorient

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

1,92

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%34
Karşılıklı gol
%36
1.5 üst
%57
2.5 üst
%29
3.5 üst
%13

Skor olasılık matrisi

012345
014136.11.90.40.1
115136.21.90.40.1
27.56.83.11.00.20.0
32.52.31.10.30.10.0
40.60.60.30.10.00.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 89%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%66
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Lorient 1624.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1755 — 1624).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Lille OSC 1755.
  • Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Lorient 1624.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Lille OSC 1755.
  • Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%88
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,93 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,02, Lorient 0,92).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,93 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,02, Lorient 0,92).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,93 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,02, Lorient 0,92).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,93 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,02, Lorient 0,92).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,93 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,02, Lorient 0,92).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,93 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,02, Lorient 0,92).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%69
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,93 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,02, Lorient 0,92).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%85
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,93 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,02, Lorient 0,92).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,93 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • Lille OSC kalesini maçların %43'inde, Lorient %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %64'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,92 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven50/100Orta risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,02.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Lorient deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,02.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Lorient deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven75/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,02.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Lorient deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven56/100Orta risk
  • Lorient için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven74/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%57
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%10
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,08 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,08 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Lille OSC — Lorient · Kuponperest