KuponperestV2
24 Ağustos Cumartesi · 19:00
Lille OSC
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Angers SCO

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,51

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%60
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%72
2.5 üst
%45
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.56.42.40.60.10.0
114114.21.10.20.0
2129.43.60.90.20.0
37.15.42.00.50.10.0
43.02.30.90.20.00.0
51.00.80.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 87%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%82
Elo gücü%88
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Angers SCO 1510.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1755 — 1510).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Lille OSC 1755.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Angers SCO 1510.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Lille OSC 1755.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven68/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,71, Angers SCO 0,76).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,71, Angers SCO 0,76).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,71, Angers SCO 0,76).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,71, Angers SCO 0,76).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,71, Angers SCO 0,76).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,71, Angers SCO 0,76).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,71, Angers SCO 0,76).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,71, Angers SCO 0,76).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven63/100Orta risk
  • Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven63/100Orta risk
  • Lille OSC kalesini maçların %43'inde, Angers SCO %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,76 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven72/100Düşük risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven72/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven56/100Orta risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 0,76.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 0,76.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven76/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 0,76.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Lille OSC — Angers SCO · Kuponperest