KuponperestV2
18 Mayıs Cumartesi · 21:00
Lille OSC
5-0Maç sonucu · İY 2-0
Angers SCO

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,65

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%57
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%74
2.5 üst
%51
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
06.35.82.70.80.20.0
112115.01.60.40.1
2119.94.61.40.30.1
36.56.12.80.90.20.0
43.02.81.30.40.10.0
51.11.00.50.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 84%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%80
Elo gücü%87
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Angers SCO 1527.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1750 — 1527).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Lille OSC 1750.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Angers SCO 1527.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Lille OSC 1750.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,84, Angers SCO 0,93).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,84, Angers SCO 0,93).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,84, Angers SCO 0,93).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,84, Angers SCO 0,93).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,84, Angers SCO 0,93).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,84, Angers SCO 0,93).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,84, Angers SCO 0,93).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,84, Angers SCO 0,93).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • Lille OSC kalesini maçların %43'inde, Angers SCO %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,93 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven73/100Düşük risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,84.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,84.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven69/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,84.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven58/100Orta risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven75/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Lille OSC — Angers SCO · Kuponperest