18 Mayıs Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
LOS%60Beraberlik%20ASC%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 84%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Angers SCO 1527.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,84
Beklenen gol (dep.)
0,93
Toplam beklenen gol
2,78
En olası skor
1-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Angers SCO 1527.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1750 — 1527).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Lille OSC 1750.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,84, Angers SCO 0,93).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,77 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,84, Angers SCO 0,93).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,77 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).