KuponperestV2
20 Nisan Pazar · 15:00
Lille OSC
3-1Maç sonucu · İY 2-0
AJ Auxerre

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,55

En olası skor

3-1

%7

Ev sahibi kazanır
%54
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%28
Karşılıklı gol
%80
1.5 üst
%94
2.5 üst
%84
3.5 üst
%68

Skor olasılık matrisi

012345
01.42.52.21.30.60.2
13.56.35.63.31.50.5
24.47.76.94.11.80.6
33.66.45.73.41.50.5
42.24.03.52.10.90.3
51.12.01.71.00.50.2

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — İkinci yarı 1.5 üst

Uyum 55%
Monte Carlo%74
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, AJ Auxerre 1576.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1755 — 1576).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Lille OSC 1755.
  • AJ Auxerre deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, AJ Auxerre 1576.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Lille OSC 1755.
  • AJ Auxerre deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 2,48, AJ Auxerre 1,78).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 2,48, AJ Auxerre 1,78).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 2,48, AJ Auxerre 1,78).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%58
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 2,48, AJ Auxerre 1,78).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 2,48, AJ Auxerre 1,78).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 2,48, AJ Auxerre 1,78).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 2,48, AJ Auxerre 1,78).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%42
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 2,48, AJ Auxerre 1,78).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%73
Güven53/100Orta risk
  • Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %80'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%27
Güven53/100Yüksek risk
  • Lille OSC kalesini maçların %37'inde, AJ Auxerre %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %20'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven65/100Düşük risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven44/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven71/100Düşük risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 1,78.
  • Deplasmanda maç başına 1,24 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 1,78.
  • Deplasmanda maç başına 1,24 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 1,78.
  • Deplasmanda maç başına 1,24 gol üretiyor.
  • Lille OSC iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%85
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%59
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Lille OSC — AJ Auxerre · Kuponperest