KuponperestV2
27 Nisan Cuma · 21:00
Levante UD
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Sevilla

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 11 ms

Beklenen toplam gol

4,39

En olası skor

2-1

%7

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%34
Karşılıklı gol
%78
1.5 üst
%93
2.5 üst
%80
3.5 üst
%63

Skor olasılık matrisi

012345
01.32.42.51.70.80.3
12.85.95.94.02.00.8
23.57.07.14.82.41.0
32.85.65.63.81.90.8
41.73.33.42.31.10.5
50.81.61.61.10.50.2

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 üst

Uyum 27%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%63
Geçmiş frekans%36
Ensemble sonucu%57

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1594, Sevilla 1597.
  • Levante UD iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1594 — 1597).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, Levante UD 1594.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1594, Sevilla 1597.
  • Levante UD iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, Levante UD 1594.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,41 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,39, Sevilla 2,02).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,41 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,39, Sevilla 2,02).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven44/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,41 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,39, Sevilla 2,02).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%57
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,41 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,39, Sevilla 2,02).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,41 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,39, Sevilla 2,02).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,41 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,39, Sevilla 2,02).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,41 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,39, Sevilla 2,02).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%43
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,41 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,39, Sevilla 2,02).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven52/100Orta risk
  • Levante UD son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %78'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%26
Güven52/100Yüksek risk
  • Levante UD kalesini maçların %23'inde, Sevilla %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %22'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven56/100Orta risk
  • Levante UD için beklenen gol: 2,39.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven40/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 2,39.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 2,39.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven64/100Orta risk
  • Sevilla için beklenen gol: 2,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Levante UD iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven38/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 2,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Levante UD iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 2,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Levante UD iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%85
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%57
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%40
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%92
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,47 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,47 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Levante UD — Sevilla · Kuponperest