7 Nisan Pazar · 18:30
Kuponperest analizi
LUD%52Beraberlik%24SHU%24
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%56
Güven40/100Yüksek riskModel uyumu 39%
Neden?
- Levante UD için beklenen gol: 2,08.
- İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
- SD Huesca deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,08
Beklenen gol (dep.)
1,16
Toplam beklenen gol
3,24
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Levante UD 1593, SD Huesca 1620.
- Levante UD iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1593 — 1620).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Levante UD 1593.
- SD Huesca deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven41/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,08, SD Huesca 1,16).
- Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
- SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven41/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,08, SD Huesca 1,16).
- Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
- SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
- Levante UD son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven46/100Yüksek risk
- Levante UD son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).