KuponperestV2
27 Ağustos Pazartesi · 20:15
Levante UD
1-2Maç sonucu · İY 0-2
RC Celta

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 46 ms

Beklenen toplam gol

3,45

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%54
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%25
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%88
2.5 üst
%68
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.54.43.01.30.40.1
16.89.36.12.70.90.2
27.29.56.32.80.90.2
34.96.54.31.90.60.2
42.53.42.21.00.30.1
51.01.40.90.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 51%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%61
Geçmiş frekans%42
Ensemble sonucu%57

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, RC Celta 1620.
  • Levante UD iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,88 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1591 — 1620).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Levante UD 1591.
  • RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, RC Celta 1620.
  • Levante UD iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,88 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Levante UD 1591.
  • RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,06, RC Celta 1,33).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,06, RC Celta 1,33).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,06, RC Celta 1,33).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,06, RC Celta 1,33).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,06, RC Celta 1,33).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,06, RC Celta 1,33).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,06, RC Celta 1,33).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,06, RC Celta 1,33).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven53/100Orta risk
  • Levante UD son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • Levante UD kalesini maçların %23'inde, RC Celta %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven57/100Orta risk
  • Levante UD için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven46/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven59/100Orta risk
  • RC Celta için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Levante UD iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Levante UD iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Levante UD iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Levante UD — RC Celta · Kuponperest