4 Mayıs Cumartesi · 13:00
Kuponperest analizi
LUD%59Beraberlik%20RVA%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%54
Güven56/100Orta riskModel uyumu 96%
Neden?
- Levante UD için beklenen gol: 2,81.
- İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
- Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,81
Beklenen gol (dep.)
1,31
Toplam beklenen gol
4,12
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven39/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Levante UD 1593, Rayo Vallecano 1620.
- Levante UD iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1593 — 1620).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Levante UD 1593.
- Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven48/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,81, Rayo Vallecano 1,31).
- Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,81, Rayo Vallecano 1,31).
- Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- Levante UD son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Orta risk
- Levante UD son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).