31 Ocak Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
LUD%31Beraberlik%20CAT%48
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%61
Güven63/100Orta riskModel uyumu 88%
Neden?
- Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,12.
- Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Levante UD iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,87
Beklenen gol (dep.)
2,12
Toplam beklenen gol
3,99
En olası skor
1-2
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Levante UD 1590, Club Atlético de Madrid 1792.
- Levante UD iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1792).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Levante UD 1590.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 1,87, Club Atlético de Madrid 2,12).
- Levante UD son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,94 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 1,87, Club Atlético de Madrid 2,12).
- Levante UD son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,94 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Levante UD son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Orta risk
- Levante UD son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).