KuponperestV2
3 Aralık Pazartesi · 21:00
Levante UD
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Athletic Club

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 466 ms

Beklenen toplam gol

4,30

En olası skor

2-2

%8

Ev sahibi kazanır
%57
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%75
1.5 üst
%93
2.5 üst
%81
3.5 üst
%62

Skor olasılık matrisi

012345
01.52.42.11.20.50.2
13.66.35.33.01.30.4
24.67.96.73.81.60.6
33.96.75.73.21.40.5
42.54.23.62.00.90.3
51.22.11.81.00.40.2

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — İkinci yarı 1.5 üst

Uyum 55%
Monte Carlo%74
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, Athletic Club 1620.
  • Levante UD iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,88 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1591 — 1620).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, Levante UD 1591.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, Athletic Club 1620.
  • Levante UD iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,88 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, Levante UD 1591.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,53, Athletic Club 1,71).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,53, Athletic Club 1,71).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven44/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,53, Athletic Club 1,71).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven35/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,53, Athletic Club 1,71).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,53, Athletic Club 1,71).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,53, Athletic Club 1,71).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,53, Athletic Club 1,71).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven35/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 2,53, Athletic Club 1,71).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven49/100Orta risk
  • Levante UD son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven49/100Yüksek risk
  • Levante UD kalesini maçların %23'inde, Athletic Club %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %25'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven54/100Orta risk
  • Levante UD için beklenen gol: 2,53.
  • İç sahada maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven42/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 2,53.
  • İç sahada maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%47
Güven56/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 2,53.
  • İç sahada maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven60/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,71.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Levante UD iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,71.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Levante UD iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,71.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Levante UD iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%51
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,24.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,24.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Levante UD — Athletic Club · Kuponperest