KuponperestV2
18 Ağustos Cumartesi · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,54

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%72
2.5 üst
%46
3.5 üst
%26

Skor olasılık matrisi

012345
08.513105.42.10.7
17.4129.44.91.90.6
23.55.44.32.20.90.3
31.11.71.30.70.30.1
40.20.40.30.20.10.0
50.00.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 65%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%76
Elo gücü%64
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Leicester City iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1430 — 1467).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Leicester City 1430.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Leicester City iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Leicester City 1430.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 0,91, Wolverhampton Wanderers 1,57).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 0,91, Wolverhampton Wanderers 1,57).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 0,91, Wolverhampton Wanderers 1,57).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 0,91, Wolverhampton Wanderers 1,57).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 0,91, Wolverhampton Wanderers 1,57).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 0,91, Wolverhampton Wanderers 1,57).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Leicester City son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 0,91, Wolverhampton Wanderers 1,57).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Leicester City son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 0,91, Wolverhampton Wanderers 1,57).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Leicester City son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Leicester City son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Leicester City kalesini maçların %7'inde, Wolverhampton Wanderers %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,91 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven46/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 0,91.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 0,91.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven73/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 0,91.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven66/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Leicester City iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Leicester City iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Leicester City iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%18
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Leicester City — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest