KuponperestV2
28 Mayıs Pazar · 16:30
Leicester City
2-1Maç sonucu · İY 1-0
West Ham United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,60

En olası skor

0-1

%12

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%72
2.5 üst
%48
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
08.0118.13.91.40.4
18.5139.04.31.50.4
24.86.95.02.40.90.2
31.82.51.80.90.30.1
40.50.70.50.20.10.0
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 93%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%73
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, West Ham United 1577.
  • Leicester City iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1430 — 1577).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Leicester City 1430.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, West Ham United 1577.
  • Leicester City iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Leicester City 1430.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,11, West Ham United 1,44).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,11, West Ham United 1,44).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,11, West Ham United 1,44).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,11, West Ham United 1,44).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,11, West Ham United 1,44).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,11, West Ham United 1,44).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Leicester City son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,11, West Ham United 1,44).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Leicester City son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,11, West Ham United 1,44).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Leicester City son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Leicester City son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • Leicester City kalesini maçların %7'inde, West Ham United %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven40/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven68/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven60/100Orta risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Leicester City iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Leicester City iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Leicester City iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven49/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Leicester City — West Ham United · Kuponperest