KuponperestV2
1 Ocak Pazartesi · 15:00
Leicester City
3-0Maç sonucu · İY 0-0
Huddersfield Town

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,24

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%41
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%68
2.5 üst
%38
3.5 üst
%17

Skor olasılık matrisi

012345
012115.21.60.40.1
114136.11.90.40.1
28.57.93.61.10.30.0
33.33.11.40.40.10.0
41.00.90.40.10.00.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 69%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%83
Geçmiş frekans%72
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Huddersfield Town 1620.
  • Leicester City iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1430 — 1620).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Huddersfield Town 1620, Leicester City 1430.
  • Huddersfield Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven47/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Huddersfield Town 1620.
  • Leicester City iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Huddersfield Town 1620, Leicester City 1430.
  • Huddersfield Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,18, Huddersfield Town 0,92).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,18, Huddersfield Town 0,92).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,18, Huddersfield Town 0,92).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,18, Huddersfield Town 0,92).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%6
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,18, Huddersfield Town 0,92).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,18, Huddersfield Town 0,92).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Leicester City son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,18, Huddersfield Town 0,92).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Leicester City son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Leicester City 1,18, Huddersfield Town 0,92).
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Leicester City son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Leicester City son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Huddersfield Town son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Leicester City kalesini maçların %7'inde, Huddersfield Town %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,92 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven40/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Huddersfield Town deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Huddersfield Town deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Huddersfield Town deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven51/100Yüksek risk
  • Huddersfield Town için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • Leicester City iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven55/100Yüksek risk
  • Huddersfield Town için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • Leicester City iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven70/100Yüksek risk
  • Huddersfield Town için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • Leicester City iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%29
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,18 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,18 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Leicester City — Huddersfield Town · Kuponperest